سیاست حریم خصوصی

  • سپاهان رویش به منظور ارائه خدمات به مشتريان از جمله ثبت سفارش، امکانات پشتیبانی، ثبت و ارسال نظر در سايت، عضويت در خبرنامه و ساير امكانات ملزم به دريافت اطلاعات مشتريان است. لذا شرکت خود را متعهد به حفظ و نگهداري اين اطلاعات مي داند.هدف ما، ذخیره کمترین مقدار ممکن از اطلاعات کاربران برای تعاملات با سازمان و وبسایت سپاهان رویش است.
  • به همين منظور ما به هيچ عنوان اطلاعات مشتریان و کاربران خود را فاش نکرده و برای اهداف تجاری به شخص یا شرکت دیگری نخواهیم داد.کاربران می توانند برای استفاده از امکانات وبسایت اطلاعات خود را وارد نمایند. این اطلاعات در سرور های ما ذخیره خواهند شد. ممکن است برای برخی از کارها با شرکت های دیگری همکاری کنیم. در این موارد نام و ایمیل شما را به شرکتی مطمئن خواهیم سپرد. مانند شرکت هایی که سرویس هایی چون ارسال خبرنامه، نظرسنجی ها و آنالیز داده می دهند. شرکت های نامبرده اطلاعات شما را نفروخته و یا اجاره نمی دهند و نیز مستقیما برای بازاریابی خود از اطلاعات شما استفاده نخواهند کرد. ما برای انتخاب این شرکت ها برای همکاری و دریافت خدمات از آنها، بیشترین تحقیقات و تلاش را انجام داده تا شما را از امنیت اطلاعاتتان و دوباره توزیع نشدن آنها مطمئن سازیم.
    ما از ايميل افرادي كه در سايت ثبت نام ننموده اند استفاده نمي كنيم و صرفاٌ در زمان های مشخصی، خبرنامه ها و ایمیل های فروش ویژه خود را برای اعضاي سايت ارسال می نمائیم. همه این ایمیل ها قابلیت لغو اشتراک داشته و با یک کلیک بر روی لینکی که در پایین آنها قرار داده شده است، این امر محقق خواهد شد. این عمل در هر زمانی می تواند توسط کاربر اتفاق افتد.
    برای عضویت در خبرنامه های ما، می توانید از طریق حساب کاربری، فوتر سایت یا بخش خرید، اقدام نمائید.
  • کوکی ها، فایل های کوچک متنی اند که وقتی شما در فضای وب وبگردی می کنید، توسط مرورگر در کامپیوترتان ذخیره می شوند. ما از کوکی ها برای ایجاد تجربه ای بهتر در زمینه کاربری وبسایت سپاهان رویش استفاده می کنیم. شما می توانید این مورد را بر روی مرورگر خود غیرفعال کنید، اما توجه داشته باشید که دیگر نمی توانید از تمامی قابلیت ها و عملکردهای وبسایت سپاهان رویش استفاده نمائید.
  • ما از آنالیز گوگل برای بررسی تعداد بازدید و دریافت آمارهای مرتبط با رفتار کاربران، استفاده می کنیم. این سرویس ما را در ارائه خدمات بهتر کمک کرده و حریم شخصی بازدید کنندگان را تحت الشعاع قرار نمی دهد.